Proč vzinkla SGL?

Již dlouhou dobu se v Praze mluví o vzájemné spolupráci a spolupořádaní akcí na akademické půdě. Mnoho pokusů již selhalo anebo nedosáhli toho, co si přáli. Ale i přes velké obtíže a zaběhnuté stereotypy se s nadšením sešlo několik zástupců spolků v Praze.
Myšlenka je jednoduchá – baví nás gaming, vidíme v tom potenciál a nemyslíme si, že je zde důležité, kdo je odkud. A přesně s tímto jsme se sešli v hojném počtu a řekli si, že my budeme tou změnou.

V čem to více spočívá?

Spojení dvou magnátů v Praze, ČVUT a VŠE, je prvním krokem k vytvoření stabilní základny, což je přesně to, o co se usiluje.
Projekt není vytvořen za účelem komerce či porovnávaní škol, ale jako o vytvoření příležitosti pro zábavu, odpočinek a zažití příjemné komunity.

Jak to bude fungovat?

Aktuální vize spočívá na kvalitní spolupráci mezi účastníky. Všichni jsou si rovni, takže mají stejné práva i povinnosti. Aktuální harmonogram počítá s periodickými LAN turnaji jako základním kamenem, jenž bude putovat jako pohár mezi organizacemi.
Druhou částí, která má právě velice podpořit celkový růst, je spolupráce a zapojení i interních akcí do časového plánu SGL.

Proč jsme do toho chtěli jít?

Komunitu ani studenty snad nemusíme zmiňovat. To je jistotou. Taktéž, jak již bylo zmíněno, to platí u celkové vize. Co ale nevidí jen tak někdo, tak je fakt, že můžeme aktivně spolupracovat a pomáhat si ve směru, který nám přijde správný. Jsme ambiciózní, proaktivní a věříme, že tento pakt nám otevře svět neuvěřitelných divů. A o tom přeci gaming je…

 

cs_CZ
en_GB cs_CZ